~ POPMUNDO club ~
~ POPMUNDO club ~

AnasayfaAnasayfa  HoşgeldinizHoşgeldiniz  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Sı-KıL-DıM !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
nehirler
Pop-Master(Yardımcı modaretör)

Kadın

MesajKonu: Sı-KıL-DıM !   Ptsi Ağus. 11, 2008 11:08 pm

Bakın arkadaşlar bu forumda sürekli neşe katıyosun,gülmeye ihtiyacımız var olarak anılıyorum .. Siz benim yerimde olsaydınız sizde bunun karşısında artık patlardınız.İnanın o kadar alttan almaya çalışsam bile sinirleniyorum.Benim yerimde olsaydınız ne kadar üzücü ve sinir bozucu olduğunu anlardınız.Resmen anlaşmış gibi bana bağırmalar,çağırmalar! Bir kere bile birinize aksi bir laf ettim mi? Bir kere birinize konuş kunoş neşe veriyosun dedim mi yaa en sinirlendirici şeyde bile üzgünüm dedim ben haklı olsamda ama artık dayanamıyorum benimde haddim var ! Belki bunu okuduktan sonra hazal tarafından engellenicem ama bunları yazmak zorundayım lütfen beni küçük düşürmeye çalışmaya çalışarak kendinizi küçük düşürmeyin ! Sizin iyiliğiniz için arkadaşlar .. Engellensem veya forumdan atılsam yada şu anda olduğu gibi dışlansam bile umrumda değil sizin kötü olmanızı istemiyorum ve bu yüzden bunları söylüyorum .. Forumda herkes arkadaş bir tek ben dışlanıyorum ve 1 tek arkadaşım bile kalmadı .. Hazal zaten bana söylenen bütün kötülüklere katılıyor Ebru desen onun benimle alakası yok diğerleri zaten beni kötülemekten bir hal oluyorlar.. Kısacası benim yerimde olmamanızı diliyorum ..Sizin sokulmaya çalıştıklarınız inşallah sizi dışlamazlar .. Kesin forumdan atılıcam bu yüzden hepiniz kendinize iyi bakın bundan sonra kimseyi dışlamayın gün gelir sizde dışlanırsınız ..!
Kullanıcı profilini gör
::ßrilla::
Pop-Mod.-Yönetmen(Moderatör)

Kadın

MesajKonu: Geri: Sı-KıL-DıM !   Salı Ağus. 12, 2008 1:01 pm

seni engellemeyeceim.duygularına karşı gelemem.biz okul ve mahalle arkadaşlarıyız yani tek sen mutlu ol diye birbirimizi sevmeyelim mi?hem söyle seni nasıl dışlıyruz?ben sana sadece msn dili konuşma diyorum o kadar.biz seni dışlamadık.sen de bizim üyemizsin.artık ne halin varsa gör ister gel ister git.gelirsen o başka,davranışlar düzelir,ama gidersen ne halin varsa gör.burası sadece bir forum!

I Love You Britney!
Kullanıcı profilini gör
Popmundo CLUB
Pop-God(Admin)
Pop-God(Admin)

Kadın

MesajKonu: Geri: Sı-KıL-DıM !   Salı Ağus. 12, 2008 1:12 pm

Sen bilirsin ßesty nin dediği gibi ne yaparsan yap senin düşüncen biz seni dışlamadık.Engelleyeme de gerek yok.o kaddar cani deiliz.
Kullanıcı profilini gör
nehirler

Kadın

MesajKonu: Geri: Sı-KıL-DıM !   Salı Ağus. 12, 2008 8:39 pm

Ben sizi yanlış anlamışım arkadaşlar çok üzgünüm yine ben yaptım herşeyi .. Tabiki gitmek istemiyorum burası benim sitem gibi oldu yani burayı o kadar seviyorum .. Sizlerden özür diliyorum ama bu sefer alttan aldığım için değil gerçekten .. =(
Kullanıcı profilini gör
::ßrilla::

Kadın

MesajKonu: Geri: Sı-KıL-DıM !   Salı Ağus. 12, 2008 8:40 pm

İyi o zaman konuyu çöp kutusuna atmaktan gurur duyacağım

I Love You Britney!
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Sı-KıL-DıM !   

Sı-KıL-DıM !